Zalim İstanbul 12. Bölüm

Zalim İstanbul 12. Bölüm

Zalim İstanbul 12. Bölüm Özeti

Cemre’nin Antakya’ya gönderilmesine kayıtsız kalamayan Cenk, yolunu kesip gönderilmesine engel olur. Cemre’nin Antakya ya gitmediği haberi çok geçmeden Karaçay köşküne de ulaşır.
Agahtan önce haberi alan ve Cenk ile Cemreden hesap sormaya giden Ceren’i ise beklemediği bir sürpriz karşılar.

Cemre, artık kendine yeni bir yol çizme arayışındadır. Seher Cemreye kapattığı kapının vicdan azabıyla yanıp tutuşurken, Cemre’den ilk haber alan kişi Civan olur.

Cemre kendi dünyasına kapanmışken kendini yine Nedimin yanı başında bulur. Agah ise Cemreyi uzak tutmak için daha büyük bir önlem alma arayışına girer.

Ne yaparsa yapsın annesinin Cemre’den vazgeçmediğini gören Ceren ise, onu hayatlarından tamamen çıkarmaya kararlıdır. Cemre Cerenin yalanlarını ve Nedim e yaptığı eziyetleri bir kez daha annenin yanında Cerenin yüzüne haykırır. Seher duruma el koyar ve Cerenin yanında tavır alır ta ki Cereni Nedime eziyet ederken kendi gözleri ile görene kadar.

Cenk, Cemre’nin izini bulmak için uğraşırken Şeniz, oğlunu Cemreden o kızdan uzak tutmaya kararlıdır. Cenk ise Cemre’yi bulur ve ona beklemediği şaşırtıcı bir teklif yapar.


Oyuncular:

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz), Sera Kutlubey (Cemre Yılmaz), İdris Nebi Taşkan (Civan Yılmaz), Ayşen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek (Nurten)


Yönetmen : Cevdet Mercan
Öykü/Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak & Aslı Özdemir